IBK E D0M BÄSTA....HEJA HEJA HEJA GENARP!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
PF09/10
IBK Genarp
Herrar
JAS/HJ18
PF09/10
PF13/14
PF15/16
PF17/18
PF19/20
IBK AKADEMIN
Flickor 13/14/15/16
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
IBK Genarp
Herrar
JAS/HJ18
PF09/10
PF13/14
PF15/16
PF17/18
PF19/20
IBK AKADEMIN
Flickor 13/14/15/16
PF09/10
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar C (P09) Svår
2023/24: Pantamera Pojkar D (P10) Södra
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar C Grupp A
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp E
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Södra
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Södra Vår
2020/21: Pojkar A Södra Blå Nivå
2020/21: Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel
AUGUSTI 2023
10
11:15
tor
11:15
Sparbanken Arena Lund
Innebandyklubben Genarp
- IBK Lund
-
SEPTEMBER 2023
09
07:00
lör
07:00
FCH Cup Helsingborg
-
IBK Genarp P09-12
-
OKTOBER 2023
07
13:30
lör
13:30
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P09 -
IBK Genarp PF09/10
9 - 3
08
11:00
sön
11:00
Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11-2 -
IBK Genarp PF10/11
1 - 30
14
13:00
lör
13:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- FBC Ystad P10-11
19 - 0
15
17:30
sön
17:30
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- FBC Engelholm P10
7 - 2
20
19:30
fre
19:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L1 -
IBK Genarp PF09/10
1 - 4
22
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- Malmhaug IBF P10/11
9 - 4
29
12:30
sön
12:30
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- Höllvikens IBF P09
13 - 7
NOVEMBER 2023
11
16:00
lör
16:00
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön -
IBK Genarp PF10/11
1 - 4
18
13:00
lör
13:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- IK Stanstad P10/11
9 - 3
19
14:00
sön
14:00
Aggarpshallen
IBS Svedala P09 -
IBK Genarp PF09/10
1 - 5
25
12:00
lör
12:00
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK PF10 -
IBK Genarp PF10/11
5 - 4
26
12:30
sön
12:30
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- Gårdarike IBK P09
6 - 2
DECEMBER 2023
02
13:00
lör
13:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- Höllvikens IBF P11/10
5 - 3
02
17:00
lör
17:00
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P10 -
IBK Genarp PF09/10
3 - 8
10
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- IBK Lund P2009 L1
5 - 5
17
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- Lomma FBC P10/11
6 - 4
17
16:00
sön
16:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P09 -
IBK Genarp PF09/10
3 - 6
JANUARI 2024
13
15:15
lör
15:15
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- IBS Svedala P09
9 - 4
20
13:30
lör
13:30
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- IBS Svedala P10/11-2
15 - 0
21
13:30
sön
13:30
Västervånghallen
FBC Ystad P10-11 -
IBK Genarp PF10/11
3 - 19
26
19:30
fre
19:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L1 -
IBK Genarp PF09/10
4 - 2
27
12:15
lör
12:15
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P10/11 -
IBK Genarp PF10/11
3 - 5
FEBRUARI 2024
03
12:00
lör
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- Skurups IBK PF10
5 - 1
10
16:00
lör
16:00
Bråhögshallen
IK Stanstad P10/11 -
IBK Genarp PF10/11
3 - 4
11
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- FBC Engelholm P10
6 - 4
16
18:30
fre
18:30
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11
- IBK Lund P2010 Grön
6 - 4
MARS 2024
02
12:15
lör
12:15
Halörhallen
Höllvikens IBF P11/10 -
IBK Genarp PF10/11
2 - 2
03
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- Höllvikens IBF P09
5 - 2
10
16:00
sön
16:00
Aggarpshallen
IBS Svedala P09 -
IBK Genarp PF09/10
4 - 12
12
19:15
tis
19:15
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P09 -
IBK Genarp PF09/10
7 - 5
16
14:30
lör
14:30
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11 -
IBK Genarp PF10/11
2 - 4
17
17:00
sön
17:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10
- Gårdarike IBK P09
-
APRIL 2024
06
09:45
lör
09:45
Höörs Idrottshall
Hofterups IBF P09-10 -
IBK Genarp PF09-11
-
06
11:15
lör
11:15
Höörs Idrottshall
Frosta IBF P08-10 -
IBK Genarp PF09-11
-
06
13:00
lör
13:00
Höörs Idrottshall
IBK Genarp PF09-11
- Röke IBK P09
-
06
15:30
lör
15:30
Höörs Idrottshall
IBK Genarp PF09-11
- IBS Svedala P09
-
13
09:45
lör
09:45
Halörhallen
FBC Engelholm P10 -
IBK Genarp PF10/11
-
13
11:15
lör
11:15
Halörhallen
Höllvikens IBF P10 -
IBK Genarp PF10/11
-
13
13:00
lör
13:00
Halörhallen
IBK Genarp PF10/11
- IK Stanstad P10/11
-
13
15:30
lör
15:30
Halörhallen
IBK Genarp PF10/11
- Röke IBK P10
-
20
10:15
lör
10:15
Eslövshallen A
Lomma FBC P11 grön -
IBK Genarp PF11
-
20
12:45
lör
12:45
Eslövshallen A
IBK Genarp PF11
- IBK Lund P2011 Dalby
-
20
16:00
lör
16:00
Eslövshallen A
IBK Genarp PF11
- IBK Landskrona P11/12
-
Köpa kläder
Sponsorer